فروشگاه روژاس فعالیت حرفه ای خود را از سال ۹۷ آغاز کرد و هرروز برای بهتر شدن و تامین نیازهای شما مشتریان عزیز تلاش کرده است.
در این سال ها تامین کننده اجناس مورد نیاز اساتید محترم میکاپ و گریم، سالن های پرآوازه و حرفه ای ایران، هنرجویان میکاپ و زمینه های دیگر آرایشی بوده ایم.
چرا که روژاس همیشه محصولات با کیفیت و اورجینال را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار شما که لایق بهترین ها هستید قرار داده است.
اجناس موجود در فروشگاه روژاس فقط و فقط از طریق تیم تامین کننده اختصاصی روژاس و از فروشگاه های معتبر جهانی تهیه میشود و تضمین اصالت کالا شعار همیشگی ما بوده است.
مدیریت روژاس برای آسودگی خیال شما و خرید مطمئن تک تک مشریان، مشاوران مجرب و تخصصی در زمینه پوست،مو،میکاپ و حتی کار با مواد را در تیم روژاس قرارداده تا شما عزیزان بدون استرس و به راحتی ، بهترین محصول را انتخاب کنید

با توجه به سهولت خرید آنلاین و ذخیره زمان با ارزش شما برای روزهای پرمشغله و یا حتی دسترسی سریعتر شما عزیزان به تمامی موجودی فروشگاه، و تسریع در پاسخگویی بر آن شدیم تا بستری آسان تر برای خرید شما عزیزان فراهم آوریم.
سایت پیش رو حاصل زحمات ۳ ساله تیم روژاس، تدابیر علمی مدیریت و اعتماد همه ی شما یاران عزیز فروشگاه روژاس میباشد.
باشد که خدمت صادقانه به مشتریان عزیز با نام روژاس در خاطرتان نقش بندد و خریدی مطمئن و محصولی با کیفیت در اختیارتان قرار گیرد.