نمایش دادن همه 12 نتیجه

یک بدن سالم و زیبا، قطعاً یک پوست شفاف، درخشان، بدون جوش و ضایعات پوستی و یک رایحه مطبوع دارد. سلامت پوست، هرگز بدون استفاده از محصولات مراقبت از بدن تأمین نمی‌شود. عواملی متعددی، مانند افزایش سن، حساسیت‌های پوستی، اشعه‌های مضر خورشید، رژیم غذایی نامناسب، کمبود آب و سایر مواد مغذی در بدن، افزایش سموم شیمیایی و آلودگی هوا می‌تواند روی سلامت پوست بدن ما تأثیر منفی بگذارد. بدین ترتیب، استفاده از محصولات مراقبتی از پوست از دهه سوم زندگی به افراد توصیه می‌شود.

خرید محصولات مراقبت از بدن

کمپانی‌های آرایشی و بهداشتی، برای بهبود و تأمین سلامت پوست، اقدام به تولید محصولات متنوعی از جمله کرم‌ها و لوسیون‌ها کرده‌اند. موضوعی که در خرید این محصولات اهمیت دارد، تناسب آن‌ها با نوع پوست شما است. اگر محصول انتخابی متناسب با نوع پوست شما سازگار نباشد، می‌تواند عوارض جانبی متعددی برای پوست ایجاد کند.

انواع محصولات مراقبت از بدن

همان‌طور که اشاره کردیم، محصولات مختلفی برای مراقبت از بدن تولید شده‌اند که می‌توانید از آن‌ها در روتین پوستی خود استفاده کنید. برخی از این محصولات عبارت‌اند از:

1. شوینده بدن

شوینده‌ها شامل شامپوهای مخصوص بدن، صابون، پن و فوم‌های شست‌وشو هستند. برخی از شامپوها، حاوی دانه‌های لایه‌بردار هستند که به تمیز کردن پوست‌های چرب و از بین بردن جوش‌های بدن کمک می‌کنند.

فرمولاسیون صابون‌ از سایر شوینده‌ها قوی‌تر است و قدرت پاک‌کنندگی بیشتری دارد؛ اما به‌دلیل از بین بردن چربی و تغییر PH پوست، استفاده از صابون به افراد با پوست‌های خشک و حساس توصیه نمی‌شود.
پن‌ها از جدیدترین محصولات مراقبتی بدن هستند.

این محصولات ظاهری شبیه به صابون دارند؛ اما فرمول ساخت آن‌ها کاملاً متفاوت است. عدد PH پن‌ها 6 بوده که نزدیک به PH طبیعی پوست انسان است و به حفظ رطوبت آن کمک می‌کنند. بدین ترتیب، افراد با پوست‌های خشک و حساس بهتر است از پن به‌جای صابون استفاده کنند.

فوم‌ها نسبت به سایر محصولات پوستی کف بیشتری تولید می‌کنند و قدرت پاک‌کنندگی آن‌ها بیشتر است. این محصولات به‌دلیل داشتن آب‌رسان برای انواع پوست مناسب هستند.

2. کرم و لوسیون بدن

کرم و لوسیون‌های بدن با آب‌رسانی و حفظ رطوبت پوست به شادابی و سالم ماندن آن کمک می‌کنند. کرم‌ها و لوسیون‌ها از ارزان‌ترین محصولات پوستی هستند و اگر هیچ روتین مراقبتی ندارید، حتماً از آن‌ها برای حفظ سلامت پوست بدن خود استفاده کنید.

کرم‌ها اغلب بافت سفتی دارند و بر پایه روغن ساخته می‌شوند؛ بنابراین برای پوست‌های خشک مناسب‌تر هستند. اگر پوست چربی دارید، پس از مصرف کرم ممکن است احساس سنگینی روی پوست خود داشته باشید.

لوسیون‌ها بافت رقیق‌تری دارند و اغلب بر پایه آب ساخته می‌شوند؛ بنابراین برای پوست‌های چرب مناسب‌تر هستند. علاوه بر این، در فرمولاسیون لوسیون‌ها از عطر و الکل کمتری استفاده شده است.

بر همین اساس افراد با پوست‌های حساس می‌توانند بدون نگرانی، از لوسیون‌ها در روتین مراقبتی خود استفاده کنند.

خرید محصولات مراقبت از بدن اورجینال

هنگام خرید محصولات مراقبت از پوست بدن، حتماً به برند محصول، تاریخ انقضا و ترکیبات به کار رفته در آن توجه کنید. از آنجایی که این محصولات به‌طور مستقیم با پوست شما در ارتباط هستند، خرید محصولات تقلبی و بی‌کیفیت می‌تواند سلامت شما را تحت‌تأثیر قرار دهد.

شما می‌توانید انواع کالاهای لازم برای مراقبت از پوست بدن خود را از فروشگاه روژاس تهیه کنید. این فروشگاه اینترنتی، محصولات خود را از معتبرترین برندهای جهان تأمین کرده و اصالت کالا و کیفیت محصولات را تضمین می‌کند.