نمایش دادن همه 15 نتیجه

هر مرد منحصر به فردی اولویت ها و ارزش های خاص خود را دارد. خرید عطر مردانه می تواند برای هر شخصی مهم باشد.

به همین دلیل باید برای موقعیت های مختلف رایحه ای خاص داشته باشید. برای مثال، عطر و ادکلن مهمانی های صمیمی باید جنبه رمانتیک یک مرد را نشان دهد و عطری یک جلسه کاری گویای جسارت و قدرت او باشد.

انواع عطر مردانه

عطرهای مردانه هم مانند سایر محصولات آرایشی دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه  را با هم بررسی می کنیم:

1- عطر تلخ:

پرطرفدارترین عطرها در بین آقایان و پیشروترین عطرسازان هستند. می توان گفت این عطرها به خوبی می توانند خانم ها را جذب کنند.

عطرهایی که معمولا طعم تلخی دارند و کسی که از آن ها استفاده می کند حس خنکی و طبع گرم را احساس خواهد کرد؛ بنابراین رایحه مطبوع و محرک عطر هر فرد به طبع، گروه بویایی و ترکیبات آن وابسته است.

2- عطرهای مردانه تند:

عطرهای تند اغلب برای مردان بسیار موفق است. این تیپ از مردان ضریب هوشی بالایی دارند و این سبک عطر انرژی و تمرکز بالایی را به آن‌ها القا می کند.

مردانی که عطرهای تند را دوست دارند اغلب سریع تصمیم می گیرند و به راحتی تسلیم نمی شوند. آن‌ها اعتماد به نفس بالایی دارند و به راحتی می توانید تحت تأثیر آن ها قرار بگیرید.

3- عطرهای ملایم مردانه:

برخلاف عطرهای تند مردانه، این عطرها برای مردان ساکت توصیه می شود. کسانی که این نوع را دوست دارند، اغلب برای مدت طولانی سکوت می کنند و رازهای خود را با کسی در میان نمی گذارند. این مردان نیز بسیار احساساتی هستند.

4- عطر گرم مردانه:

این دسته از عطرها نشان دهنده مردان هدفمند هستند. این افراد اغلب قدرت زیادی برای پذیرش مسئولیت های مهم دارند و به سرعت قادرند خود را با موقعیت های جدید  وفق دهند.

5- عطر‌های سرد و خنک مردانه:

عطرهای مردانه خنک نیز برای رهبران طراحی شده اند. مردانی که عاشق عطرهای خنک هستند اغلب یک برنامه زندگی محکم دارند. غرور و حس برتری مثبت در آن ها موج می زند و دیگران را تحت تاثیر غرور خود قرار می دهند.

انواع مختلف عطر مردانه از نظر طبع مانند عطر سرد و خنک مردانه

عطر مردانه با ماندگاری بالا

ماندگاری عطرهای مردانه شما را از صرف هزینه های زیادی برای خرید عطرهای مختلف نجات می دهد. ماندگاری برخی از عطرها تا دو روز است و این نشان از کیفیت بالای مواد برای محصولات دارد.

اگر بعد از حمام این عطرها را روی لباس خود اسپری کنید، ماندگاری بیشتری خواهد داشت. این روزها خرید بهترین و معروفترین ادکلن ها بسیار گران است، اما عطرهای مردانه ای هستند که ماندگاری بالایی دارند و می توان به جای دادن هزینه های زیاد آن ها را تهیه کرد.

عطر مردانه مناسب هر فصل

انتخاب عطر مناسبی که بتواند شخصیت فردی شما را برجسته کند و چیزی منحصر به فرد و خاص از شما را به خاطره ای ماندگار در ذهن آن‌ها تبدیل کند، کار آسانی نیست. علاوه بر بحث سلیقه شخصی، عوامل زیادی در خرید عطر حائز اهمیت هستند که یکی از مهمترین آن‌ها فصلی بودن است.

فصول در انتخاب عطرها مهم هستند زیرا دمای هوا به طور مستقیم بر روی رایحه آن ها تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، هوای گرم نت های عطر را ضخیم تر و قوی تر می کند، در حالی که هوای سرد تبخیر نت ها را دشوارتر خواهد کرد.

پس اگر می خواهید اطرافیان خود را با عطر تحت تاثیر قرار دهید، باید با توجه به فصل عطرهای مختلفی را انتخاب کنید.

این استراتژی مهم به دیگران نشان می دهد که شما عطر مردانه را درک می کنید و به آن‌ها نشان می دهد که چقدر به جزئیات زیبایی خود اهمیت می دهید.

راهنمای خرید عطر مردانه

بعد از اینکه عطرها و ادکلن های انتخابی را به دقت بررسی کردید، باید ببینید بهترین فروشگاه برای خرید عطر مردانه اصل کدام است.

معمولا فروشگاه های آنلاین با سابقه فروش طولانی می توانند به شما در خرید کمک کنند. از سوی دیگر، اگر می‌ خواهید بدانید چگونه می‌توانید از خرید یک عطر واقعی مطمئن شوید، باید بگوییم که می‌توانید به یک فروشگاه معتبر در انتخاب خود اعتماد کنید.

قیمت عطر مردانه

قیمت عطر مردانه اصل وابسته به برند آن است. عطرهای برند ایرانی و خارجی در فروشگاه های مختلفی عرضه می شوند که انتخاب هر کدام کاملا به سلیقه مشتری بستگی دارد. بر این اساس مهمترین شاخص تعیین کننده قیمت عطر را می توان نوع برند نامید.

 سخن آخر

در دنیای مد مدرن، عطر و ادکلن یکی از مهم ترین چیزهایی است که اگرچه پوشیده نمی شوند، اما بر شخصیت، استایل و شخصیت مردان تاثیر می گذارند.

حال اگر می خواهید برای شخصی عطر مردانه هدیه بخرید باید بیشتر مراقب ویژگی های کالای مورد نظر و اصالت آن باشید.

خرید اینترنتی به شما این امکان را می دهد که علاوه بر بررسی ویژگی های محصول، نظرات دیگران را نیز در مورد آن مطالعه کنید تا در نهایت بر اساس سلیقه فرد مقابل خود بهترین تصمیم را بگیرید.