نمایش دادن همه 5 نتیجه

اسپری دوفاز مو در گروه محصولات مراقبتی موی سر قرار می گیرد که به واسطه داشتن فرمولاسیونی ویژه (ترکیبی از آب و سیلیکون) علاوه بر ترمیم و تقویت بافت موی سر باعث استحکام ریشه و ساقه آن می شود. فرمولاسیون ویژه اسپری دو فاز مو برای موهای آسیب دیده آبرسانی به موی سر را افزایش داده و در نتیجه باعث نرمی و درخشندگی آن می شود.

فواید استفاده اسپری دوفاز مو

استفاده از محصولات تقویت کننده و مراقبت کننده از مو به ویژه زمانی که موی سر، آسیب دیده، رنگ شده یا فر و وِز است، باعث ابریشمی، نرمی و حالت پذیری موی سر می شود.

اسپری دو فاز مو همچنین به شانه پذیری مو کمک می کند و به طور کلی جزو بهترین محصولاتی است که می توان به صورت روزانه از آن استفاده کرد.

اسپری دوفاز باعث چرب شدن موی سر نمی شود

این اسپری ها که در انواع مختلف با رایحه های متنوع تولید می شوند، به هیچ وجه موی سر را چرب یا روغنی نمی کنند. برعکس، باعث پیشگیری از آسیب دیدگی مو به واسطه استفاده از اتو مو یا سشوار می شوند.

استفاده از محصولات نامناسب یا اتو کشی مکرر موی سر طی یک دوره زمانی طولانی باعث از بین رفتن ضخامت تارهای مو و در نتیجه شکنندگی موی سر می شود.

اسپری دوفاز ریشه و ساقه موی سر را تقویت می کند

در بین انواع محصولات مراقبت از مو اسپری دو فاز جزو محصولاتی است که برای استفاده روزانه کاملا مناسب بوده و می توان در کنار آن از سرم مو نیز استفاده کرد.

اسپری های دوفاز برای انواع موهای خشک، معمولی و حتی چرب مناسب بوده و باعث حفظ سلامت موی سر می شود. تاثیرات شگفت انگیز این محصول در مدت زمان کوتاه نیز قابل مشاهده است.

طرز استفاده از اسپری دوفاز مو

مراحل چندان سختی برای استفاده از اسپری موی دو فاز وجود ندارد، اما بهتر است بدانید که استفاده از این اسپری برخلاف بسیاری از محصولات مراقبتی مو هم روی موی خشک و هم روی موهای نمدار امکانپذیر است.

  •  پیش از استفاده، باید اسپری را به خوبی تکان دهید تا ترکیبات آن دوباره به خوبی با هم ترکیب شوند
  • اسپری دو فاز در صورت استفاده روی موهای نمدار (نه کاملا خیس) اثربخشی بسیار بیشتری دارد.
  • اسپری موی دو فاز را بدون نزدیک کردن به ریشه مو، سعی کنید روی ساقه ی مو اسپری کنید
  • پس از اسپری کردن روی مو می توانید از شانه برای حالت دهی به موها نیز استفاده کنید.
  • هر چند که اسپری دوفاز باعث حالت دهی مو می شود اما می توانید از اتو یا سشوار برای حالت دهی بیشتر هم استفاده کنید.
  • فراموش نکنید که اسپری دوفاز از الکتریسیته شدن مو جلوگیری می کند و استفاده از آن روی موهای کاملا خشک هم امکانپذیر است.

قیمت اسپری دوفاز مو

ترکیبات و میزان کیفیت ترکیبات به کار رفته در فرمولاسیون اسپری مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت اسپری دوفاز مو است.

البته با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات زیبایی مو، برندهای موفق قیمت های متفاوتی را برای محصولات خود در نظر می گیرند.

حجم اسپری های دوفاز از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت این محصول به شمار می رود. میانگین قیمت این محصول در بازار چیزی حدود 100 هزار تومان تا 800 هزار تومان است.

6 مدل از انواع اسپری دوفاز مو

از پرکاربردترین و بهترین انواع اسپری دوفاز مو می توان به 6 مورد اشاره کرد. اسپری هایی که با داشتن فرمولاسیون ویژه برای هر یک از انواع موهای فر، چرب، خشک، دکلره شده، آسیب دیده و رنگ شده طراحی و تولید شده اند.

1- اسپری دوفاز برای موهای فر

موهای فر در عین زیبایی کمی دردسرساز هستند. معمولا برای حالت دهی و از بین بردن وزشدگی موهای فر اسپری دوفاز بهترین پیشنهاد محسوب می شود.

سرعت تاثیرگذاری بالا اسپری های دوفاز و همینطور سهولت استفاده از این محصول مخصوصا برای موهای فر جزو فاکتورهای اصلی برای جایگزین کردن اسپری به جای سایر محصولات مراقبتی موهای فر است.

2- اسپری دوفاز برای موهای چرب

شستشو مکرر مو برای جلوگیری یا حذف چربی مو بدترین انتخاب محسوب می شود. اسپری های دوفاز مناسب برای موهای چرب با کنترل چربی های اضافی پوست سر علاوه بر تامین و تغذیه مو از ایجاد موخوره، شوره سر و زبری مو جلوگیری می کنند.

این محصول ریشه مو را تقویت می کند و باعث کند شدن روند پیری مو می شود. حفظ رطوبت موی سر مهم ترین مزیت استفاده از این اسپری ها است.

3- اسپری دو فاز برای موهای خشک

موی خشک بیش از هر تیپ موی دیگری مستعد ریزش است. عدم حفظ رطوبت و عدم آبرسانی از مهم ترین مواردی است که باعث خشکی موی سر می شود.

اسپری دوفاز فرموله شده برای موهای خشک باعث احیای دوباره مو و حفظ سلامت آن می شود. این محصول از شکنندگی و ریزش موی سر جلوگیری می کند و در نتیجه باعث شانه پذیری بهتر مو می شود.

4- اسپری دو فاز برای موهای دکلره شده

اسپری دوفاز هرگز باعث آسیب دیدگی مو نمی شود، برعکس می توان این محصول را یکی از تاثیرگذارترین محصولات مراقبتی به ویژه برای موهای دکلره شده معرفی کرد.

فرمولاسیون متفاوت اسپری های مناسب برای موهای دکلره شده علاوه بر آبرسانی به مو باعث خوش حالت شدن و نرمی موی سر می شوند.

اسپری موهای دلکره شده حاوی مواد مغذی و ضروری موی سر بوده که در نتیجه استفاده از آن می توان شاهد ضخیم شدن تارهای مو و از بین رفتن آسیب دیدگی های موی سر بود.

5- اسپری دوفاز برای موهای آسیب دیده

آسیب دیدگی بافت مو نتیجه ای جز ریزش، نازک شدن تارهای مو و البته وز شدگی مو ندارد.

اسپری دوفاز برای موهای آسیب دیده بهترین جایگزین برای محصولات متفرقه است که در طول یک دوره کوتاه باعث تقویت ریشه و ساقه های مو شده و از موی سر در برابر اشعه های مضر جلوگیری می کند.

اسپری دوفاز ویژه موهای آسیب دیده باعث حفظ رطوبت موی سر نیز می شود.

6- اسپری دوفاز برای موهای رنگ شده

استفاده از اسپری موهای رنگ شده دوفرموله (دوفاز) باعث تثبیت رنگ مو و جلوگیری از ریزش، خشکی و نازکی موی سر می شود.

این اسپری همچنین حاوی ترکیبات ویژه ای مانند ترکیبات آنتی اکسیدانی است که در نتیجه استفاده از آن می توان شاهد موهای نرم و خوش حالت بود.

عوارض اسپری دوفاز

ترکیبات اسپری دوفاز (سیلیکون و آب) به طور معمول باعث ایجاد حالت عارضه ای روی کف سر یا روی موها نمی شود.

اما استفاده از این اسپری ها در برخی افراد ممکن است باعث حساسیت های لحظه ای مانند عطسه یا سرفه شود. همانگونه که برخی اسپری های دیگر هم در این افراد ایجاد حساسیت می کند.

همچنین استفاده بیش از حد و دائم از اسپری های دوفاز (چند بار در طول روز) ممکن است اثرات منفی به همراه داشته باشد.

فراموش نکنید که هر یک از انواع اسپری های دوفاز با هر برند و هر رایحه ای، مناسب برای یک بار استفاده در طول روز است. در غیر این صورت امکان بروز انواع آلرژی های پوستی وجود دارد.

بهترین اسپری دوفاز مو

برای انتخاب بهترین محصولات مراقبت و زیبایی مو باید فاکتورهای خاصی را در نظر گرفت. قطعا برند تولید کننده این محصولات یکی از فاکتورهای اصلی برای تضمین کیفیت آن ها است.

انتخاب بهترین اسپری دوفاز مو با در نظر گرفتن چند ویژگی ساده امکانپذیر می شود. مهم ترین ویژگی، حجم مقرون به صرفه اسپری برای استفاده روزانه و ترکیبات مغذی آن برای موی سر است.

اسپری دو فاز ده کاره دبل اکشن یکی از بهترین گزینه ها برای انواع موهای آسیب دیده، رنگ شده، دکلره شده، چرب، خشک و معمولی است.

پاسخ به سوالات مربوط به اسپری دوفاز

برندهای موفق بسیاری در بازار تولید کننده این محصول هستند اما اسپری دبل اکشن (برند ایتالیایی) جزو نمونه های تضمین شده و مقرون به صرفه است.

بهترین حالت برای استفاده از اسپری دوفاز مو، اسپری کردن آن روی موهای نمدار و نه خیس است.

استفاده بیش از حد از اسپری دوفاز (به طور مثال ۵ بار در روز) باعث سفیدی و آسیب دیدگی جدی مو می شود.